Norweskie stoisko na POL-ECO SYSTEM 2010. 
Zdjęcie: IN Warsaw.Norweskie stoisko na POL-ECO SYSTEM 2010. Zdjęcie: IN Warsaw

Norweskie firmy na Targach POL-ECO SYSTEM 2015 w Poznaniu

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2015 // Od 28.10 do 30.10. technologia ochrony środowiska z Norwegii gościła na Targach POL-ECO SYSTEM 2015. Norweskie firmy zaprezentowały zrównoważone rozwiązania dla gmin i przemysłu, a także praktyczne przykłady zagospodarowywania odpadów organicznych z gospodarstw domowych i ścieków komunalnych, tzn. przekształcania ich w przydatne produkty .

W skład Targów weszła konferencja pt. 'Norway Innovation Day', zakończona norweskim Eco-Business Mixerem, pełniącym rolę platformy spotkań i wymiany doświadczeń dla przedstawicieli firm, gmin i instytucji badawczo-rozwojowych z Polski i innych krajów.

Targi POL-ECO SYSTEM to największe wydarzenie w dziedzinie sektora technologii ochrony środowiska. Obywają się rokrocznie w Polsce.

Innovation Norway jest agencją rządową, odpowiedzialną za promowanie i wspieranie działalności gospodarczej firm norweskich. IN reprezentuje Norwegię na targach, udziela informacji o współpracy z podmiotami w Norwegii, publikuje materiały informacyjne, organizuje seminaria i wyjazdy studyjne. Jako gospodarze narodowego stoiska norweskiego Innovation Norway zaprasza do odwiedzenia no0rweskich wystawców: Agronova AS, Aquateam COWI, Bionor Sp. z o. o., Cambi AS, Deep River AS, NILU Norwegian Institute for Air Research, Plasma Kraft AS, Salsnes Filter AS.

Więcej informacji udziela Ewa Kwast, Innovation Norway Warszawa,  ewa.Kwast@innovationnorway.no  , tel. +48 601 43 86 86.


Bookmark and Share