okt
12
Data:: 12. października 2015
Miejsce: Warszawa

RIFF Warszawa 2015: czołowi architekci światowi pokazują przyszłość w dziedzinie elewacji, dachów i izolacji

Biura firmy Statoil w Fornebu, Norwegia - zwycięski projekt Geira Haaversena na World Architecture Festival WAF 2013 i na WAN Facade 2012. 
Zdjęcie: a-lab.no.Biura firmy Statoil w Fornebu, Norwegia - zwycięski projekt Geira Haaversena na World Architecture Festival WAF 2013 i na WAN Facade 2012. Zdjęcie: a-lab.no

12. października odbędzie się w Warszawie RIFF Międzynarodowa Expo Konferencja Architektury - jedno z najważniejszych wydarzeń dedykowanych promowaniu najnowszych przykładów dobrych praktyk i wybitnych osiągnięć w architekturze polskiej i europejskiej. Wśród prelegentów: norweski architekt Geir Haaversen.

Geir Haaversen z międzynarodowej firmy architektonicznej Partner A-Lab z siedzibą w Oslo, przedstawi dwa niedawno zrealizowane projekty: ‘The Carve’ – finalistę z 2014 r. w dorocznym konkursie o nagrody MIPIM Architectural Review Future Project, związane z międzynarodowymi targami architektury i budownictwa w Cannes  i ‘Statoil office building’ – projekt, który zdobył nagrodę World Architecture Festival WAF 2013 w Singapurze w kategorii ‘best office building’ oraz nagrodę WAN Facade Award 2012, kategoria 'sektor komercyjny'.

Konferencja RIFF 2015 odbędzie się w hotelu Marriott w Warszawie. Prezentacje, znajdujące się w programie expo konferencji, skupiają się na innowacyjnych konstrukcjach fasad, projektach dachów i pracach izolacyjnych wykonanych w budynkach najwyższej klasy. Duże projekty będą zaprezentowane przez architektów i wykonawców z różnych perspektyw.

Edycja RIFF 2015 zgromadzi w Warszawie ponad 200 architektów, designerów, właścicieli i beneficjentów projektu, liderów na rynku budowlanym, firmy z rozwiązaniem dla fasad, dachów i izolacji. Poczas konferencji, w trakcie sesji plenarnych, warsztatów oraz wystaw tematycznych prelekcje wygłosi 27 międzynarodowych i polskich prelegentów.

Konferencja organizowana jest przez ABplus Events.

Strona wydarzenia


Bookmark and Share